Vitoplanar Alan Isıtma

Kızılötesi ısıtıcılar, hızlı ısıtıcılar ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri. Viessmann'ın elektrikli ısıtıcıları geniş bir kullanım alanına sahiptir: ilkbahar / sonbaharda, merkezi ısıtmayı açmaya gerek yok iken banyoda. Veya kış bahçesinde, garajda veya bodrumda, örneğin bir hobi odasında. Elektrikli alan ısıtma sisteminin bu gibi durumlarda geçici ısı üretimi için en iyi çözüm olmasının birçok nedeni vardır.

Duvara monte elektrikli radyatörlerin faydaları

Konvansiyonel ve elektrikli ısı jeneratörleri için sistem tedarikçisi olarak Viessmann ile son müşteriler, bir düğmeye dokunarak ısıtma kolaylığını garanti eden yüksek kaliteli ısıtma sistemlerine sahip olurlar. Bu cihazlar neredeyse hiç bakım gerektirmez ve kurulumu hızlı ve kolaydır. Çalışma şekilleri sayesinde, çalışma sırasında yalnızca düşük ısı kayıpları meydana gelir.

Vitoplanar elektrikli ısıtıcılar, eski binaların modernizasyonu için olduğu kadar yeni inşa projeleri için de idealdir. İkinci durumda, bina kabuğunun yalıtım değerine bağlı olarak ekonomik bir tek ısıtıcı olarak bile hizmet edebilirler. Bununla birlikte, daha yaygın olarak bir ısı pompasına veya gaz yoğuşmalı kazana ek olarak kullanılırlar.

Model çeşitliliği ve dikkat çekmeyen tasarım

Kızılötesi ısıtıcılar farklı çıkış kademelerinde, boyutlarda ve tasarımlarda mevcuttur ve her ısıtma ihtiyacını karşılar. Elektrikli ayna ısıtıcılar özellikle işlevselliğe önem veren kullanıcılar için ilgi çekicidir. Bunlar bir yandan radyatör, diğer yandan da yansıtıcı yüzey görevi görür. Bu, radyatörlere geleneksel bir ayna görünümü veren son derece cilalı yüzey sayesinde gerçekleşir. Klasik bir tasarım tercih ediyorsanız, beyaz yüzeyli bir model seçin.

Bu elektrikli duvar ısıtıcıları hoş bir radyant ısı sağlar

Vitoplanar sistemleri, tasarımları ne olursa olsun verimli ve güvenlidir. Bu, sürekli yüksek ışıma etkisi, yüksek düzeyde güvenlik için iki sıcaklık sınırlayıcısı, ön tarafa maksimum ısı yayılımı için iyi yalıtılmış destek, manyetik alan içermeyen bakım gerektirmeyen teknoloji ve son olarak esnek kurulum seçenekleri ile elde edilir. Cihazlar ayrıca bir açık pencere fonksiyonuna sahiptir. Bu, pencere açıkken cihazın kapanmasını ve verimsiz çalışmamasını sağlar.

Alan ısıtma sistemi ile ekonomik modernizasyon

Özellikle kızılötesi ısıtıcılar, geleneksel radyatörlere sıklıkla bir alternatiftir. Son rakamlara göre sadece Almanya'da yarım milyon adet bulunan eski gece depolu ısıtıcıların modern, ince kızılötesi ısıtıcılarla değiştirilmesi, örneğin modernizasyon projelerinde özellikle ekonomik bir çözümdür. Sonuçta, elektrik bağlantısı zaten mevcuttur. Maliyetli ısıtma boruları tesisatına, binaya doğal gaz bağlantısına veya geleneksel bir ısıtma sistemine yatırım yapmaya gerek yoktur. Vitoplanar EI2 bu durumlar için özellikle uygundur. Bu kızılötesi cihaz, konveksiyon veya kızılötesi ile ısıtma seçeneğine sahiptir.

Vitoplanar elektrikli yerden ısıtma sistemi

Düşük maliyetle sıcak ayaklar! Vitoplanar ürün yelpazesindeki yerden ısıtma sistemleri çok düşük sıcaklıklarda çalışır. Bu, özel tasarımları sayesinde gerçekleşir. Elektrikli alan ısıtmasının tüm avantajlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Minimum çaba ile hoş radyant ısı

Geleneksel yerden ısıtmanın aksine Vitoplanar EF2, nispeten kolay bir şekilde sonradan monte edilebilme avantajı sunar. Odaya aynı hoş radyant ısıyı yayar, ancak ısıtma suyu bağlantısı olan geleneksel yerden ısıtmanın aksine, Vitoplanar EF2'nin içinden ısıtma suyu akmaz. Bunun yerine, ısısı elektrik iletkenlerinden gelir. Modernizasyon çalışmaları sırasında banyonuzu veya mutfağınızı güvenilir yerden ısıtmayla donatabilir ve ardından yazın merkezi ısıtma kapatıldığında bile hoş sıcak ayakların keyfini çıkarabilirsiniz.

AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466