Vitopure Ev Suyu Arıtma Sistemleri

Şebeke suyu kaynakları, suyu sert ve kirli hale getiren tortular, mineraller veya diğer maddeleri içerme eğilimindedir. Sonuç: ev aletleri kirlenir, kireç muslukları tıkar ve sert su cilt ve saç üzerinde olumsuz etkiye sahiptir. Almanya'da tasarlanan Vitopure su filtreleri ve arıtıcıları musluk suyunuzun kalitesini önemli ölçüde artırır. Sonuç, fiziksel sağlığınızı iyileştirmeye, cildinizi ve saçınızı arındırmaya ve yiyeceklerin temizliğini artırmaya katkıda bulunan daha saf, yumuşatılmış sudur. Vitopure ürünleriyle yapılan su filtrelemesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, duş ve daha fazlası gibi su kullanan tüm cihazların ömrünü de uzatır. S4 su filtreleri serisi ile Viessmann bir adım daha ileri gidiyor: üst düzey filtreleme teknolojisi musluk suyunuzu içilebilir hale getiriyor.

Eviniz veya daireniz için en uygun filtreleri seçme

Viessmann su filtreleri ve arıtıcıları, optimum su filtreleme ve yumuşatma için tek başına cihazlar veya ürün kombinasyonları olarak mevcuttur. Viessmann sadece kendin yap kurulumu için güvenli ve kolay temel duş ve musluk suyu filtreleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda tüm ev suyunuz için karmaşık filtreleme sistemleri de sunar. Filtreleme teknolojimiz o kadar güvenilirdir ki size içme suyu için bile su filtreleri sunabiliriz.

Güvenilir filtreleme

Vitopure filtreleme teknolojisi, evinizdeki suyun en verimli şekilde arıtılmasını garanti etmek için farklı yöntemler ve filtre kombinasyonları kullanır. Viessmann, yüksek emici aktif karbon filtre, yıkanabilir paslanmaz çelik ağ filtre ve ağır metalleri bile gideren ve virüs veya bakteri üremesini önleyen etkili KDF (Kinetic Degradation Fluxion) filtre gibi farklı filtreler kullanmaktadır. Vitopure su filtreleri ve yumuşatıcıları, her bir amaç için ideal olan bir akış hızında çalışır.

Viessmann su arıtma cihazları su filtrelemeyi bir üst seviyeye taşır. Su filtrelerimiz, filtreleme işlemi başlamadan önce harici kirleticilerin girişini önleyen kapalı sistemlerdir. Viessmann'ın yetkin filtreleme teknolojisi, suyu yalnızca tortulardan değil, aynı zamanda ağır metaller, virüsler ve bakterilerden de temizlemek için çok çeşitli filtre malzemeleri ve teknikleri kullanmaktadır.

AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466